Padėjome Jums sutaupyti 132698.4 €!
Prenumeruokite ir gaukite naujus pasiūlymus pirmieji!
Turite klausimų? Skambinkite:
(darbo dienomis 9:00 - 21:00)
+370 670 64063
Skype:
Skype Me™!
arba rašykite el. paštu:
pagalba@zoro.lt
 • 6
 • 12 €
  kuponas
 • Perku
 • Sutaupai:
  50% (-5.79 €)
 • Jau nupirkta:
  38
 • Liko laiko:
  Laikas baigėsi

Naujiena Lietuvoje - masažai, atliekami su aparatu "Roll Shaper" - dėl efektyvių ir greitai pastebimų rezultatų per trumpą laiką išpopuliarėjo visame pasaulyje.

Šiuo metu vien Europoje veikia daugiau nei 300 STUDIO FIGURA salonų - toks didelis veikiančių studijų skaičius tik įrodo, kad tai išties sėkmingai veikianti ir veiksminga siūlomų figūros tobulinimo procedūrų sistema.

Lietuvoje ši naujiena taip pat sparčiai populiarėja - pasauliniam tinklui priklausantį STUDIO FIGURA saloną galite rasti ne tik Vilniuje, Kaune ar Klaipėdoje, bet ir Panevėžyje.

Nusipirkus KUPONĄ, jį bus galima atsispausdinti DOVANAI SKIRTU FORMATU!

Plačiau apie pasiūlymą...

Šiandien taip pat siūlome:

299 € už 800 € vertės Panevėžio naujienų portalą www.panevezieciai.lt Parduodamas Panevėžio naujienų portalas www.panevezieciai.lt Portalas gerai išvystytas, su sukaupta lankytojų duomenų baze. Labai lengvas administravimas. Į kainą įskaičiu...
10 € už 20 € vertės kirpimą karštomis žirklėmis "Orseidės" grožio salone, Panevėžyje! Kuo skiriasi kirpimas įprastomis žirklėmis nuo kirpimo karštomis žirklėmis?  Klasikinės žirklės sutrikdo plaukų struktūrą ir nuodingi mikroelementai ...